موسسه حقوقی فارسی پل، با همکاری مشاورین، مترجمین، حقوقدانان و وکلای رسمی دادگستری در آلمان و سوییس، به مسولیت آقای کاوه جورابچیان، حقوقدان و مترجم رسمی دادگستری در آلمان، یکی از معدود دفاتر مشاور حقوقی فارسی زبان در اروپا بوده که  نه تنها امور حقوقی مهاجرت اعم از مهاجرت های سرمایه گذاری، کاری، تحصیلی و سایر امور مهاجرتی و حق اقامت در سوئیس، آلمان و اتریش را به انجام میرساند، بلکه همزمان از سوی دادگستری جمهوری فدرال آلمان ، بعنوان دفتر رسمی و معتمد ترجمه فارسی -آلمانی  در آلمان و   مراکز دولتی حتی در اتریش و سوئیس نیز رسمیت دارد و این امتیاز، پروسه مهاجرت را میتواند تا حدود زیادی سهولت بخشد. آقای کاوه جورابچیان قریب به دو دهه است که در کشور آلمان سکونت داشته و اکنون نیز چند سالیست  که  محل سکونت دوم خود را به کشور سوییس در همسایگی آلمان تغییر داده اند و به این ترتیب در هر دو کشور حضور فعال دارند.

این موسسه در هر دو کشور آلمان و سوییس دارای  دفاتر کار جهت مراجعه حضوری می باشد و با سایر وکلای برتر متعددی در زمینه های مختلف همکاری نزدیک دارد

آدرس و شماره های تماس دفاتر ما را و همچنین جهت اعتماد بیشتر در امور مبادلات مالی، شماره های ثبت مالیاتی و دادگاهی ما را میتوانید در قسمت تماس با ما ملاحظه بفرمایید.

در قسمت آشنایی با ما، میتوانید در مورد سوابق و تحصیلات برخی همکاران فارسی پل اطلاعات بیشتری را مطالعه بفرمایید

موسسه فارسی پل از همکاری نزدیک با دیگر حقوقدانان و وکلای رسمی آلمانی ، سوییسی و یا ایرانی و نیز مترجمین رسمی دادگستری در آلمان برخوردار بوده . شما در کنار موسسه فارسی پل از مشاوره با وکلای فارسی زبانی بهره مند میشوید که بزرگ شده در کشور آلمان میباشند و تحصیلات حقوقی خود را از ابتدا در این کشور به انجام رسانده اند و در کنار سایر زمینه های حقوقی، کاملا به حقوق ویزا، اقامت از طریق کار، بلوکارت، اقامت از طریق پناهندگی، کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت، اقامت و ویزای دانشجویی و اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان و سوییس و سایر موارد اقامت واقف بوده و قادر هستند بصورت مستقیم از حقوق شما در برابر سفارت و یا ادارات ، ارگانها  و یا دادگاه ها در کشورهای آلمان، سوییس و ایران دفاع کنند. همچنین پس از ورود شما به به آلمان و یا سوییس، میتوانید امور حقوقی در مورد قرارداد و یا دعاوی در امور اجاره، کار، بیمه، قوانین شهروندی، جرایم کیفری، مالیاتی و یا دفاع از حقوقتون در برابر ادارات و یا ارگان های مختلف را با کمک وکلا و مشاورین همکار فارسی پل حل و فصل نمایید.

موسسه فارسی پل با این هدف  تاسیس گردید که در آینده بعنوان اولین انتخاب فارسی زبانان مهاجر در کشورهای آلمان و سوییس، در زمینه حل و فصل امور حقوقی و مهاجرتی شناخته شود. دفاتر فارسی پل که  یک شعبه آن در یکی از بهترین نقاط آلمان و قلب صنعتی این کشور، در نزدیکی فرودگاه شهراشتوتگارت آلمان و از طرفی دیگر به فاصله دویست کیلومتری شهر مونیخ واقع شده است، در روزهای کاری هفته با قرار قبلی، از ساعت نه صبح تا دوازده و نیز از ساعت دو تا شش بعد از ظهر پذیرای شما میباشد. همچنین دومین دفتر فارسی پل در  کشور سوییس، در نزدیکی شهر زوریخ،  آماده ملاقات حضوری با شما میباشد

شما نیز در ایران امکان این را دارید که جهت آشنایی با نماینده مورد اعتماد ما ، در محل کار ایشان در تهران ملاقات حضوری داشته و برخی امور اداری پرونده خود را آنجا به انجام برسانید

بسیاری از اطلاعات مهم و حقوقی را میتوانید در صفحه اینستاگرام فارسی پل نیز دنبال کنید.

 

هزینه مشاوره

 

برخی مشاورین مهاجرتی و یا دفاتر مهاجرتی مخصوصا در ایران، بصورت کاملا رایگان و مفصل مشاوره میدهند. مشاوره با  فارسی پل اما معمولا بهمراه پرداخت حق مشاوره میباشد. علت آن را اینجا برای شما دوستان توضیح میدهیم:

آیا شما اطمینان دارید که شخصی، که خود را وکیل مهاجرت معرفی میکند، از تحصیلات حقوقی و حقوق اقامت برخوردار است؟ از کدام دانشگاه و کدام کشور؟ آیا این دفتر مهاجرتی، در خارج از ایران براستی شعبه و محل کار واقعی جهت ملاقات حضوری دارد یا اینکه به غلط آدرس مکانی را بهمراه تنها یک شماره موبایل به شما داده و هیچ کس امکان ملاقات حضوری در دفتر آنها در خارج از ایران را ندارد؟ آیا شما میتوانید در وبسایت این دفاتر مهاجرتی ، نام و آدرس شخص مسوول و گرداننده این مجموعه را پیدا کنید؟ آیا این اشخاص توانایی و دانش این را دارند که از حقوق شما در برابر سفارت دفاع کنند یا اینکه خود واسطه هستند و در صورت بروز مشکلات حقوقی ، دست به دامان وکلای واقعی میشوند؟  این افراد چه مقدار به شرایط زندگی در آن کشور آشنا هستند؟   آیا آنها اصلا اجازه چنین فعالیتی را دارند ؟ آیا شما میتوانید اطلاعات ثبتی این موسسات در خارج از ایران را بیابید؟

آیا این خطر وجود ندارد که شما بعد از یک مشاوره رایگان، مجبور به عقد قراردادی بسیار گران شوید که شاید حتی شما را به بیراهه ببرد؟

بطور قطع و بنابر آنچه گفته شد، مشاوره با چنین افرادی معمولا بصورت رایگان صورت میگیرد. اما مشاوره با وکلای واقعی و گرفتن اطلاعات حقیقی و سرنوشت ساز، در هیچ کجای دنیا بصورت رایگان امکان پذیر نمیباشد.