محاسبه هزینه‌ها در امور مختلف

مشاوره در امور مهاجرت برای افرادی که داخل ایران زندگی میکنند:

چنانچه شما ساکن ایران هستید و نیاز به مشاوره اولیه در امور مهاجرت اعم از مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، پناهندگی و یا سایر روش های مهاجرت دارید، این امکان برای شما موجود میباشد که در قبال پرداخت مبلغی شرایط و شانس های مهاجرتی خود را توسط مشاورین ما بسنجید .  مشاوره مستقیم با آقای کاوه جورابچیان و یا سایر همکاران حقوقدان ایشان در سوییس و یا آلمان، در حال حاظر مبلغ هشتاد یورو به منظور مشاوره اولیه، هزینه دربر خواهد داشت.

 

مشاوره در امور مهاجرت برای افرادی که ساکن خارج از ایران میباشند:

عزیزانی که ساکن خارج از ایران هستند ، این امکان را دارند که به یکی از دفاتر ما در آلمان و یا سوییس مراجعه نموده و شخصا با آقای جورابچیان و یا دیگر همکاران ایشان مشاوره نمایند. چنانچه شما برای امور اقامتی خود و سایر امور حقوقی در سوییس و یا آلمان نیاز به وکیل، مشاور و یا مترجم رسمی دارید، میتوانید به موسسه فارسی پل و وکلا و مترجمان شایسته این موسسه کاملا اعتماد کرده و امور خود را به آنها بسپارید.  اصولا هزینه مشاوره اولیه  در مورد مهاجرت بستگی به موضوع  و پرونده حقوقی شما داشته و این مبلغ ما بین هفتاد یورو و دویست یورو خواهد بود. همچنین شما امکان مشاوره تلفنی  و یا اسکایپ  را نیز خواهید داشت.

امور ترجمه :

اصولا نرخ ترجمه رسمی اسناد و مدارک بر اساس نوع مدرک و نحوه سفارش شما محاسبه میشود. بدین ترتیب تعیین قیمت در هر مورد به صورت جداگانه صورت میپذیرد. شما میتوانید کپی، عکس و یا اسکن مدارک خود را از طریق ایمیل، واتسپ و یا تلگرام برای ما ارسال کرده و ما پس از رویت مدرک، هزینه ترجمه آن را به شما اعلام خواهیم کرد. شما میتوانید مدارک خود را یا از طریق پست و یا حضوری به دفتر ما در آلمان بعنوان مثال در هامبورگ و یا اشتوتگارت  فرستاده و پس از ترجمه، آنها را از طرق ذکر شده دریافت نمایید.

چنانچه شما در آلمان بعنوان پناهنده و یا اینکه از طرق دیگر از کمک های دولتی استفاده میکنید، در اکثر موارد هزینه ترجمه مدارک شما را دولت بعهده خواهد گرفت. در این مورد میتوانید با ما مشورت کنید

چنانچه شما در داخل ایران زندگی میکنید و نزد ما پرونده مهاجرتی باز نموده اید، این امکان وجود دارد که مدارک خود را از طریق دفتر نمایندگی فارسی پل در تهران برای دفتر ما در آلمان فرستاده و از تخفیف ویژه امور ترجمه بهره مند شوید.