سخنی با بازدید کنندگان محترم از طرف مدیر موسسه

باعرض سلام خدمت شما دوستان عزیز وعرض تشکر برای بازدید از این سایت.
بی‌‌ گمان مهاجرت و زندگی‌ در کشورهای بیگانه بخصوص در کشورهایی که به زبان انگلیسی‌ گفتگو نمی‌کنند، با مشکلات عدیده ای روبروست. از جمله مشکلات قبل و بعد از مهاجرت، ترجمه و تأیید اسناد و مدارک، و همچنین چگونگی اخذ ویزاهای شغلی‌، تحصیلی و اقامت طولانی مدت و همچنین سرمایه گذاری و شروع به کسب و کار و یا دیگر مشکلات روزمره حقوقی از جمله موانع راه یک مهاجر می‌باشند و به گونه‌های مختلف تا مدت‌ها همراه او خواهند بود.
پر واضح است که این‌ دست مشکلات و دشواری‌ها قابل کنترل بوده و ایده‌ رفع و حل تمامی دغدغه‌های ذکر شده تنها زیرنظر یک مؤسسه، من را برای تاسیس موسسه فارسی پل تشویق نمود. این روش نه تنها هزینه‌های شما را به طرز چشمگیری کاهش می‌دهد، بلکه سرعت عمل و احتمال موفقیت شما را در امور مختلف افزایش خواهد داد.
قوانین مهاجرت در کشورهای آلمان و سوئیس مقوله‌ایی بسیار پیچیده می‌باشند که بدون داشتن تحصیلات حقوقی و عدم ارتباط کاری با ادارات مربوطه، اظهار نظر کارشناسی در این موارد را غیر ممکن خواهد کرد. اینجانب به همراه همکارانم در تلاش هستیم که مجموعه ایی کامل و قابل اعتماد را در اختیار شما قرار داده و تا آنجا که در چهارچوب مسئولیت های حقوقی موسسه فارسی پل تعریف شده است، نیاز‌های فارسی زبانان را پاسخگو باشیم.

شرکت فارسی پل با مدیریت اینجانب که در زمینه‌های حقوقی، وکالت، مشاوره و نیز ترجمه اسناد و مدارک، دارای تحصیلات و تجربیات مربوطه می‌باشم، تشکیلاتی معتبر و ثبت شده در کشور آلمان و همچنین سوییس بوده که همکاری نزدیک با دیگر دفاتر بزرگ حقوقی و شرکت‌های مشاور آلمانی‌ و نیز سوئیسی داشته و این همکاری‌ باعث ایجاد شبکه‌ایی موفق و توانمند گردیده است.
اینجانب و کلیه همکاران موسسه فارسی پل این اطمینان را به شما میدهیم که با حسن نیت و کمال دقت به تقاضا و مشکلات شما رسیدگی کنیم.

با احترام، کاوه جورابچیان

 

معرفی بیشتر اعضای تیم حقوقی فارسی پل در اینجا

Menü
Cookie Consent mit Real Cookie Banner