شرایط مهاجرت و اخذ اقامت از آلمان و یا سوییس

در زیر نمونه هایی از روش های مختلف مهاجرت و اخذ اقامت کشورهای آلمان و سوئیس  را به اطلاعتان می‌رسانیم.

 

ـ اقامت تحصیلی ، فراگیری زبان، و یا همچنین کار آموزی ( فنی حرفه ای)

ـ اقامت از طریق سرمایه گذاری و یا شروع به کسب و کار

ـ اقامت از طریق کارت آبی و یا همان بلو کارت Blue card  برای نیروهای متخصص در آلمان و یا اتریش

ـ اقامت از طریق ازدواج

ـ اقامت از طریق شرایط خاص خانوادگی و شخصی

ـ اقامت از طریق کاریابی و قوانین جدید مهاجرت

ـ اقامت از طریق پروژه های تحقیقاتی

ـ اقامت ورزشی برای ورزشکاران حرفه ای

ـ اقامت به روش پناهندگی

ـ اقامت برای والدین و اعضای نزدیک خانواده

ما با کمال میل میتوانیم در این زمینه به همراه شما کلیه جوانب را بررسی کرده و شرایط شما را با قوانین و شرایط زندگی در کشور مورد نظرتان بسنجیم و احتمالات، خطرات،شانس ها و یا موقعیت های مختلف شغلی و یا اجتماعی را برای شخص شما تجزیه و تحلیل کرده و به شما در زمینه تصمیم گیری تا حدود زیادی کمک نماییم. در این مورد میتوانید درخواست فرصت مشاوره بفرمایید.

 

چنانچه شما قصد مهاجرت به کشور آلمان و یا سوئیس و یا اتریش را دارید و در این زمینه نیازمند به کمک و راهنمایی می‌باشید، می‌توانید با موسسه ما تماس حاصل فرمایید و درخواست وقت مشاوره نمایید. ما با بررسی شرایط شخصی، خانوادگی، تحصیلی و نیز مالی شما، بهترین روش مهاجرت را به شما پیشنهاد خواهیم داد

همچنین چنانچه شما قصد سرمایه گذاری، ثبت شرکت و یا شروع به کسب و کار داشته و با موانع حقوقی، بازرگانی و یا اقامتی مواجه شده اید، توصیه میکنیم قبل از هر اقدامی با ما مشورت کرده و از وکلا و متخصصین ما که  همگی خود در آلمان و یا سوئیس سکونت داشته و به صورت رسمی مشغول به فعالیت میباشند، راهنمایی بگیرید.

—–

 شرکت فاسی پل متخصص در امور اقامت از طریق سرمایه گذاری در آلمان، سرمایه گذاری در سوئیس، ثبت شرکت در آلمان و یا سوئیس، نیروی کار برای آلمان، اقامت کاری برای آلمان و یا سوئیس،  بلوکارت ، ویزا و اقامت دانشجویی، اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان، سوییس و اتریش، اقامت از طریق پناهندگی برای افراد واجد شرایط،  همچنین تقبل پرونده های شما در آلمان و یا سوییس در امور مختلف اقامتی اعم از پناهندگی و غیره با بهره گیری از تیم وکلای بسیار ماهر، دلسوز و با تجربه و استفاده از تاکتیک ها و روش های موفق و موثر و در عین حال هزینه های معقول و قابل پرداخت برای همه اقشار.

چرا فارسی پل؟ در اینجا بیشتر با این موسسه آشنا شوید

روشهای تماس با فارسی پل را میتوانید اینجا مطالعه بفرمایید

Menü
Cookie Consent mit Real Cookie Banner