شرایط مهاجرت و اخذ اقامت از آلمان و یا سوییس

در زیر نمونه هایی از روش های مختلف مهاجرت و اخذ اقامت کشورهای آلمان و سوئیس  را به اطلاعتان می‌رسانیم.

 

ـ اقامت تحصیلی ، فراگیری زبان، و یا همچنین کار آموزی ( فنی حرفه ای)

ـ اقامت از طریق سرمایه گذاری و یا شروع به کسب و کار

ـ اقامت از طریق کارت آبی و یا همان بلو کارت Blue card  برای نیروهای متخصص در آلمان و یا اتریش

ـ اقامت از طریق ازدواج

ـ اقامت از طریق شرایط خاص خانوادگی و شخصی

ـ اقامت از طریق کاریابی و قوانین جدید مهاجرت

ـ اقامت از طریق پروژه های تحقیقاتی

ـ اقامت ورزشی برای ورزشکاران حرفه ای

ـ اقامت به روش پناهندگی

ـ اقامت برای والدین و اعضای نزدیک خانواده

ما با کمال میل میتوانیم در این زمینه به همراه شما کلیه جوانب را بررسی کرده و شرایط شما را با قوانین و شرایط زندگی در کشور مورد نظرتان بسنجیم و احتمالات، خطرات،شانس ها و یا موقعیت های مختلف شغلی و یا اجتماعی را برای شخص شما تجزیه و تحلیل کرده و به شما در زمینه تصمیم گیری تا حدود زیادی کمک نماییم. در این مورد میتوانید درخواست فرصت مشاوره بفرمایید.

 

چنانچه شما قصد مهاجرت به کشور آلمان و یا سوئیس و یا اتریش را دارید و در این زمینه نیازمند به کمک و راهنمایی می‌باشید، می‌توانید با موسسه ما تماس حاصل فرمایید و درخواست وقت مشاوره نمایید. ما با بررسی شرایط شخصی، خانوادگی، تحصیلی و نیز مالی شما، بهترین روش مهاجرت را به شما پیشنهاد خواهیم داد

همچنین چنانچه شما قصد سرمایه گذاری، ثبت شرکت و یا شروع به کسب و کار داشته و با موانع حقوقی، بازرگانی و یا اقامتی مواجه شده اید، توصیه میکنیم قبل از هر اقدامی با ما مشورت کرده و از وکلا و متخصصین ما که  همگی خود در آلمان و یا سوئیس سکونت داشته و به صورت رسمی مشغول به فعالیت میباشند، راهنمایی بگیرید.

—–

 شرکت فاسی پل متخصص در امور اقامت از طریق سرمایه گذاری در آلمان، سرمایه گذاری در سوئیس، ثبت شرکت در آلمان و یا سوئیس، نیروی کار برای آلمان، اقامت کاری برای آلمان و یا سوئیس،  بلوکارت ، ویزا و اقامت دانشجویی، اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان، سوییس و اتریش، اقامت از طریق پناهندگی برای افراد واجد شرایط،  همچنین تقبل پرونده های شما در آلمان و یا سوییس در امور مختلف اقامتی اعم از پناهندگی و غیره با بهره گیری از تیم وکلای بسیار ماهر، دلسوز و با تجربه و استفاده از تاکتیک ها و روش های موفق و موثر و در عین حال هزینه های معقول و قابل پرداخت برای همه اقشار.

چرا فارسی پل؟ در اینجا بیشتر با این موسسه آشنا شوید

روشهای تماس با فارسی پل را میتوانید اینجا مطالعه بفرمایید

Menü