نمونه کارها

آقای کاوه جورابچیان

متخصص حقوق و روش‌های مهاجرت در سوئیس و آلمان

تعداد وکلای فارسی زبان در کشور سوئیس که از یک سو به قوانین داخلی سوئیس اشراف کافی داشته باشند و هم بتوانند شما را به زبان فارسی راهنمایی نمایند بسیار محدود می‌باشد. بنابراین تصمیم به راه اندازی مجموعه‌ای گرفتیم که بتواند تا حد زیادی این کمبود را جبران کرده و فارسی زبانان را در حل و فصل مشکلات حقوقی و اداری همراهی نماید.

آیا شما نیز برای انجام امور اداری خود در سوئیس به نماینده و مشاور رسمی حقوقی نیاز دارید؟ آیا جهت پیگیری امور ویزا و اقامت، نیاز به کمک حرفه‌ای دارید؟ آیا جهت پیگیری امور مالی و اداری خود در سوئیس مایل به همکاری با یک دفتر معتبر حقوقی در سوئیس می‌باشید؟ آیا امور حقوقی در ارتباط با قوانین دو کشور همسایه آلمان و سوئیس را دارید؟

دفتر حقوقی آقای کاوه جورابچیان در سوئیس با ثبت رسمی و اعتباری که طی سالهای گذشته نزد ادارات و مراکز مختلف کسب نموده است، می‌تواند در حل بسیاری از مشکلات در کنار شما باشد و حتی در صورت نیاز از سایر همکاران خود و دفاتر همکار در حل و پیشبرد امور شما یاری گیرد. بدین صورت درصد موفقیت در امور شما با پشتیبانی یک تیم قوی بالاتر خواهد رفت.

وکیل مهاجرت در سوئیس

اخذ اقامت  از طریق کسب و کار شخصی، ثبت شرکت، سرمایه گذاری و یا استارت آپ (سوئیس و آلمان)

اخذ اقامت از طریق استخدام و نیروی کاری متخصص (سوئیس و آلمان)

انجام پروسه اعتراض در برابر ادارات و سایر مراجع دولتی در زمینه حق اقامت و یا ویزا و در صورت نیاز طرح دعوی و حضور در دادگاه

درخواست و دفاع از دریافت حق ملیت و شهروندی سوئیس

انجام کلیه مراحل الحاق همسر و خانواده

مشاوره و درخواست ویزا برای دوستان و یا اقوام شما

درخواست و دفاع از حق اقامت از طریق بشر دوستانه و یا پناهندگی

همراهی شما در جلسات مصاحبه پناهندگی و یا دادگاه مربوطه به صورت حضوری به عنوان وکیل رسمی

موارد مربوط به حقوق کار، استخدام، اخراج و حقوق قراردادها

 در پایین نمونه‌هایی از مکاتبات اداری و نتایج برخی از پرونده‌ها با وکالت آقای کاوه جورابچیان را به همراه توضیحات مشاهده می‌کنید

نمونه برخی از فعالیت‌های ما و پرونده های موفق

برخی دیگر از پروژه‌های موفق

وکالت در پرونده اقامتی در استان ایتالیایی زبان در سوئیس با وکالت آقای جورابچیان

نمونه‌ای از تصمیم اداره مهاجرت سوئیس درمورد ابطال حق اقامت و اخراج یک خانواده خارجی به علت دریافت کمک‌های دولتی در سالهای متمادی که براساس این حکم و وکالت و دفاع آقای کاوه جورابچیان به تنها پرداخت جریمه صد فرانک تقلیل یافت.

یکی از روش‌های اخذ اقامت سوئیس از طریق بازنشستگی می‌باشد که طبق نامه فوق آقای کاوه جورابچیان وکیل مهاجرت در سوئیس برای یکی از موکلین خود از این طریق در سوئیس اقدام کردند.

اخذ اقامت سوئیس از طریق بشر دوستانه با وکالت آقای جورابچیان.

فردی که با درخواست اقامت او بارها مخالفت شده بود توانست توسط آقای کاوه جورابچیان سرانجام حق اقامت در سوئیس را دریافت کند.

اقامت کاری سوئیس

کاوه جورابچیان موفق شد برای شخصی که بعلت محکومیت قضایی با درخواست اقامت او در آلمان مخالفت شده بود و پلیس آلمان بدنبال دستگیری و اخراج او از آلمان به ایران بود، ویزا و حق اقامت در سوئیس دریافت کند

در یک پروسه ی پیچیده، کاوه جورابچیان موفق شد با مکاتبات و مکالمات متعدد با اداره مهاجرت سوئیس در شهر بازل، سرانجام در اکتبر 2023 موافقت اداره مهاجرت و سپس سفارت سوئیس در آلمان را جهت صدور ویزا و حق اقامت برای این شخص دریافت نماید.

شخص مورد نظر بدلیل یک محکومیت قضایی قادر به تمدید حق اقامت خود نبود و حتی طبق تصمیم اداره مهاجرت در آلمان مجاز به ازدواج با نامزد خود نگردید که از آن طریق بتواند در آلمان بماند. از آنجایی که پلیس مهاجرت آلمان پاسپورت این شخص را در دست داشت، در جلسه ای که شخص حضور پیدا کرده بود تلاش به دستگیری او نمودند که آن شخص موفق به متواری شدن از آن محل گردید.

تلاشهای پلیس مهاجرت آلمان جهت دستگیری و اخراج آن شخص در نهایت بی نتیجه ماند تا اینکه او امروز به همراه نامزد خود، زندگی جدیدی را در سوئیس آغاز نمودند. اداره مهاجرت در شهر بازل در سوئیس با درخواست و دلایل کاوه جورابچیان موافقت نمود و نه تنها مجوز ازدواج برای آنها صادر گردید، بلکه ویزا و مجوز اقامت را نیز دریافت کردند

اخذ ویزا و اقامت سوئیس از طریق کاری برای یک خانواده از ایران با وکالت آقای کاوه جورابچیان

اخذ پاسپورت و ملیت سوئیس، مکاتبات و اقدامات اولیه لازم جهت سهولت و تسریع در کار با وکالت آقای کاوه جورابچیان

اخذ پاسپورت سوئیس

رزرو مشاوره آنلاین با آقای کاوه جورابچیان

تنها با چند کلیک زمان مشاوره خود را به
صورت حضوری، آنلاین یا تلفنی را با آقای
کاوه جورابچیان تعیین کنید(روی تصویر کلیک کنید)

رزرو مشاوره آنلاین با آقای کاوه جورابچیان

تنها با چند کلیک زمان مشاوره خود را به
صورت حضوری، آنلاین یا تلفنی را با آقای کاوه جورابچیان تعیین کنید (روی تصویر کلیک کنید)

معادل‌سازی مدارک دامپزشکی در سوئیس با وکالت آقای جورابچیان و اخذ مجوز مربوطه

پزشکی در سوئیس

یکی دیگر از پرونده‌های مربوط به درخواست پناهندگی در سوئیس که با تلاش و کوشش آقای جورابچیان وکیل مهاجرت در سوئیس به مسیر مطلوب کشیده شد و موکل از خطر اخراج نجات پیدا کرد و همچنین با درخواست اسکان نزد اقوام موافقت گردید.

نمونه کار وکیل مهاجرت به سوئیس و آلمان

تصمیم شورای حاکم استان زوریخ مبنی بر درخواست حق اقامت در سوئیس برای یکی از موکلین آقای جورابچیان.

پس از اینکه درخواست فوق توسط وکلای متعددی در سوئیس به نتیجه نرسیده بود، متقاضی با مراجعه به دفتر آقای کاوه جورابچیان وکالت پرونده را به او سپرد که در نهایت طبق حکم بالا با حق اقامت وی در سوئیس موافقت شد.

سالیان زیادی افرادی که بالای سی سال سن داشتند به دلیل وجود قانونی در سوئیس، امکان اخذ ویزای تحصیلی این کشور را نداشتند یا اینکه به سختی می‌توانستند موفق شوند. لایحه زیر یک نمونه از دعاوی حقوقی کاوه جورابچیان با دولت سوئیس در این زمینه می‌باشد که همخوانی این قانون با قوانین اساسی سوئیس و قوانین اروپا و حوزه شنگن را زیر سوال می‌برد. با اعتراضات همزمان برخی دیگر از وکلا و دفاتر حقوقی در این زمینه، سرانجام دولت سوئیس مجبور به تغییر این قانون شد و مهر تأییدی بر استدلال کاوه جورابچیان و سایر حقوقدانان در این زمینه زد.

پس از آنکه سفارت آلمان با صدور ویزای پرستاری شخصی مخالفت کرده بود و متقاضی پس از سالها تلاش با شکست بزرگی روبرو شده بود، توانستیم در کمتر از چند روز موفق به دریافت ویزا برای ایشان شویم.

Visum Pflege Deutschland

موفقیت در درخواست مجدد پناهندگی با وکالت وکیل مهاجرت به سوئیس کاوه جورابچیان

نمونه فعالیت وکیل مهاجرت به سوئیس

مشاوره با متخصص امور مهاجرت و اقامت

فارسی پل

دفتری رسمی و مجرب جهت ارائه خدمات به مهاجرین، بویژه فارسی‌زبان در سوئیس و آلمان

کپی برداری از مطالب سایت پیگرد قانونی دارد

004970217355057 – 0041565564342
Switzerland: Luzerner Strasse 20, 5620 Bremgarten
Germany: Max-Eyth-Str 41, 73230 Kirchheim Teck

Farsipol © since 2017 | All rights reserved

فهرست