لطفاً قبل از طرح سوالات کلی، اطلاعات مندرج در این صفحه و همچنین بخش سوالات متداول (در منو) را مطالعه کنید.
جهت رزرو وقت می‌توانید از فرم رزرو آنلاین در ادامه مطلب استفاده کنید. در صورت نیاز به مشاوره فوری، لطفاً به توضیحات مربوطه در ادامه توجه کنید

ایمیل

info@farsipol.com

تلفن های تماس

0041565564342

004970217355057

شماره واتس‌اپ صرفاََ جهت ارسال پیام می‌باشد و امکان تماس تلفنی را ندارد

آدرس ها

Switzerland: Luzerner Strasse 20, 5620 Bremgarten
Germany: Max-Eyth-Str 41, 73230 Kirchheim Teck

ساعات کاری

دوشنبه تا جمعه 9 الی 16
تعطیلات رسمی و نیز شنبه و یکشنبه دفتر تعطیل است
(ساعات به وقت اروپای مرکزی و مراجعه حضوری فقط با تعیین وقت قبلی)

ساعات کاری

دوشنبه تا جمعه 9 الی 16
تعطیلات رسمی و نیز شنبه و یکشنبه دفتر تعطیل است
(ساعات به‌ وقت اروپای مرکزی و مراجعه حضوری فقط با تعیین وقت قبلی)

تلفن های تماس

0041565564342

004970217355057

شماره واتس‌اپ صرفاََ جهت ارسال پیام می‌باشد و امکان تماس تلفنی را ندارد

آدرس ها

Switzerland: Luzerner Strasse 20, 5620 Bremgarten
Germany: Max-Eyth-Str 41, 73230 Kirchheim Teck

ایمیل

info@farsipol.com

دفتر آلمان

دفتر سوئیس

null

هماهنگی وقت مشاوره تلفنی یا حضوری

اولین و مهمترین اقدام در امور مربوط به ویزا، مهاجرت و شاخه های قانونی مربوطه مانند حق اقامت، شهروندی و غیره، برگزاری یک جلسه بررسی و مشاوره با شخصی متخصص و مجرب میباشد.

جهت ارتباط با ما و رزرو وقت مشاوره، می‌توانید با فشار دادن دکمه بالا و پر کردن فرم رزرو آنلاین، وقت مورد نظر و مناسب خودتان را انتخاب و رزرو کنید. در صورت بروز مشکل و یا هر گونه سوالی می‌توانید با کمال میل به شماره واتس‌اپ یا ایمیل موجود در پایین صفحه پیام ارسال کنید. لطفاََ دقت فرمایید که پیام‌ها در واتس‌اپ همانند ایمیل، در ساعات کاری و براساس نوبت بررسی می گردند. چنانچه راجع به موضوعی نیاز به مشاوره فوری دارید، لطفاََ ابتدا دلیل فوریت و موضوع را از طریق تلفن، واتساپ یا ایمیل عنوان نموده تا درصورت امکان وقت فوری برای شما درنظر گرفته شود. به عنوان مثال: مهلت اعتراض به تصمیمی رو به پایان است و یا سایر امور مشابه. لطفا توجه فرمایید که هزینه جلسه از قبل میبایست پرداخت گردد. شما میتوانید در آلمان و یا سوئیس از روشهای مختلف پرداخت به حساب بانکی، توسط دستگاه کارتخوان در دفتر و یا وجه نقد، هزینه را پرداخت نمایید.

در اموری که صرفاََ مربوط به ترجمه می‌شوند، نیازی به رزرو وقت قبلی نیست. شما می‌توانید سفارش ترجمه را از طریق فرمی که در قسمت امور ترجمه قرارداده شده است، بارگذاری کنید و اگر در مورد هزینه و مدت زمان ترجمه اسناد و مدارک خود از قبل سوالی دارید، می‌توانید با دفتر تماس بگیرید و یا از طریق ایمیل و واتس‌اپ پیامی ارسال کنید.

شما می‌توانید از بسیاری خدمات ما در کشور سوئیس و آلمان جهت مهاجرت، اخذ ویزا و حق اقامت و شهروندی در یکی از این کشورها استفاده کنید. 

ملاقات حضوری در دفتر

جلسات ملاقات حضوری را لطفاً تنها زمانی انتخاب کنید که برگزاری جلسه بصورت تلفنی یا ویدیویی بدلایل خاص امکان پذیر نمیباشد. لطفاً دقت کنید که در حال حاضر اغلب جلسات حضوری در دفتر سوئیس انجام میپذیرند.

نکات مهم درمورد هزینه مشاوره

هزینه جلسه با شخص آقای  کاوه جورابچیان  که میتواند تا حدود یک ساعت به طول انجامد و شامل مطالعه، بررسی مدارک و مکاتبات می باشد (به غیر از برخی موارد خاص)، جهت مشاوره آنلاین یکصد و هشتاد فرانک/یورو و جهت مشاوره حضوری و دویست و بیست فرانک و یا معادل آن به یورو که کمابیش همان مقدار است، می‌باشد. در اغلب موارد و طبق تجربه، حداقل زمان مورد نیاز برای بررسی و نتیجه گیری، یک ساعت می باشد. در مواردی که موضوع پیشنهادی شما پیچیدگی‌ها و حساسیت‌های خاصی داشته باشد، (مانند موارد خاص تجاری، بازرگانی، استارت آپ) هزینه پیشنهادی جهت برگزاری یک جلسه به اطلاع شما خواهد رسید.

در جلسه مشاوره  که می‌تواند به صورت حضوری، تلفنی و یا آنلاین برگزار گردد، موضوع و مدارک موجود بررسی خواهند شد، راههای کلی قانونی جهت حل مشکل، شانس‌ها و روشهای کلی برای رسیدن به هدف با شما تحلیل می‌گردند و چنانچه روش‌هایی به غیراز روش مدنظر شما وجود داشته باشند، به شما معرفی و خطرات و یا امتیازات هر کدام به طور شفاف بازگو خواهند شد.

درصورت ادامه کار با دفتر ما، چنانچه بیشتر از یک ماه از زمان مشاوره نگذشته باشد، هزینه مشاوره از دستمزد پرونده به طور کامل کسر خواهد گردید. خواهشمندیم توجه داشته باشید که اغلب بدون برگزاری جلسه اولیه و آشنایی با شما و جوانب کار، امکان تخمین هزینه و یا شانس‌های موفقیت وجود نخواهد داشت.

 هزینه های وکالت

یکی از وجوه تمایز ما، قیمتهای منصفانه در پیگیری پرونده شماست. برخلاف روند کار بسیاری از آژانسهای مهاجرتی کوچک و بزرگ داخل و خارج از ایران  و افراد غیر موجه  که با تبلیغات و مشاوره های رایگان یا ارزان، به نوعی  قصد فروش خدماتی را داشته که از جزییات قانونی آن بی اطلاع هستند و باعث به هدر رفتن عمر و سرمایه شما میشوند، ما از ابتدا شفاف و با دقت کاملی که حاصل سالها تجربه کاری و تحصیلات حقوقی است، کار را آغاز میکنیم. اصولا هزینه وکالت در امور مختلف متفاوت است. همچنین هزینه خدمات در آلمان و یا در سوئیس. هزینه پرونده شما  یا براساس زمان مورد نیاز برآورد میگردد که معمولا بین دویست تا چهارصد فرانک یا یورو برای هرساعت فعالیت دفتر میباشد یا اینکه یک مبلغ ثابت بدون توجه به تعداد ساعات لازم و براساس حساسیت، ارزش و پیچیدگی کیس توافق میگردد.

در برخی موارد خاص که مشخص نیست شامل خدمات ما باشد یا اینکه امکان ارائه خدمات مشاوره را داریم یا خیر، می‌توانید موضوع و یا مشکل خود را به صورت کتبی در قالب پیام واتس‌اپ یا ایمیل عنوان کنید و اگر نیاز به جلسه کامل نباشد، با شما جهت بررسی و مشاوره کوتاه ولی رایگان تماس گرفته خواهد شد.

در اینجا می‌توانید با شیوه و برخی از شاخه های کاری ما و پرونده‌های موفق از نزدیک آشنا شوید.

ترجمه رسمی آلمانی و فارسی

.خدمات ترجمه رسمی در هر دو دفتر سوئیس و آلمان ارائه مي‌گردد و امکان ارسال به کلیه نقاط اروپا را دارد

رزرو وقت مشاوره

جهت رزرو وقت مشاوره با آقای کاوه جورابچیان روی دکمه رزرو وقت مشاوره کلیک کنید.

رزرو وقت مشاوره

جهت رزرو وقت مشاوره با آقای کاوه جورابچیان روی دکمه رزرو وقت مشاوره کلیک کنید.

 لطفاََ موارد زیر در جلسات مشاوره رعایت شوند

  • چنانچه قرار حضوری تعیین گردید، لطفاََ در همان زمان مشخص (نه دیرتر و نه زودتر) به دفتر مراجعه شود.
  • در مشاوره های تلفنی و یا تصویری، به غیر از مواردی که متقاضی زیر سن قانونی باشد،  فقط شخص یا اشخاص مورد نظر (متقاضیان اصلی) مجاز به شرکت در جلسه می‌باشند.
  • ضبط مکالمات جلسه چه به صورت تصویری و یا صوتی مجاز نمی‌باشد.
  • در دفتر امکان پرداخت به صورت وجه نقد و یا با دستگاه کارتخوان موجود می‌باشد.
  • امکان پاسخگویی به سوالاتی که پس از اتمام جلسه ممکن است به وجود آیند، با رزرو وقت جدید مقدور است.

فارسی پل

دفتری رسمی و مجرب جهت ارائه خدمات به مهاجرین، بویژه فارسی‌زبان در سوئیس و آلمان

کپی برداری از مطالب سایت پیگرد قانونی دارد

004970217355057 – 0041565564342
Switzerland: Luzerner Strasse 20, 5620 Bremgarten
Germany: Max-Eyth-Str 41, 73230 Kirchheim Teck

Farsipol © since 2017 | All rights reserved

فهرست