با تجربه و تخصص ما موفقیت خود را تضمین کنید

آشنایی با مدیر موسسه فارسی پل

Kaveh Jourabchian  (Jurist, offizieller    Urkundenübersetzer der Justiz )

کاوه جورابچیان متولد تهران، دارای دو ملیت ایرانی‌ و آلمانی‌ بوده و جمعا قریب به دو دهه  است که ساکن کشورهای آلمان و سوئیس میباشد .

تحصیلات آکادمیک او در رشته حقوق قضایی و آزمون دولتی رشته حقوق  از ابتدا در کشور آلمان بوده و همچنین در طول تحصیل ، شاخه هایی از رشته بازرگانی و مدیریت را در کنار رشته حقوق  گذرانده است. او همچنین از سوی دادگستری آلمان بعنوان مترجم رسمی زبان آلمانی و فارسی برگزیده شده است.

وی هم اکنون در مرز جنوبی آلمان ، ساکن سوئیس بوده و در این کشور و همچنین در آلمان به همراه تیمی متشکل از دیگر وکلای آلمانی و ایرانی مشغول به فعالیت حقوقی می‌باشد. در حال حاضر دفتر اصلی خود را به نزدیکی شهر زوریخ منتقل نموده اما کماکان در دفتر دوم خود که در نزدیکی شهر اشتوتگارت واقع است ، در برخی روزها حضور داشته و در کنار سایر همکاران خود، پاسخگوی شما میباشد.

 

  از جمله سوابق، مدارک و مهارت‌های او می‌توان به نکات زیر اشاره کرد:

-تحصیلا ت در رشته حقوق قضایی و وکالت در بزرگترین دانشگاه دولتی آلمان، دانشگاه هاگن و نیز در دانشگاه کنستانس

-مترجم رسمی‌  دادگستری جمهوری فدرال آلمان

 - عضو هیأت مدیره کانون  VFM) , www.vereinfürmenschen.de) درآلمان

- مدیر و نماینده کانون حقوقی وی اف ام VFM در جنوب استان Baden در آلمان

-گذراندن دوره‌های تخصصی مشاوره بازرگانی، استارت آپ و دارای مدرک  مدیریت پروژه از دانشگاه دولتی کنستانس آلمان

کاوه جورابچیان چه در طول دوران تحصیل و چه خارج از محیط دانشگاه، سالهای بسیاری است که بخصوص در زمینه قوانین  ویزا و اقامت بخصوص در زمینه های اقامت کاری، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، ویزای دانشجویی و همچنین حقوق پناهندگی دارای مطالعات علمی فراوان و فعالیت های بسیاری میباشد. در کنار آنها قوانین کار، قرارداد و اجاره از جمله حوزه های تخصصی او میباشند.همکاری نزدیک او با وکلای پرسابقه در امور اقامت در آلمان، باعث شده که تجربیات بسیار ارزشمندی را بدست آورد  

- او نیز در گذشته در زمینه‌های ورزشی فعالیت های چشم گیری داشته و بهمین دلیل دارای ارتباطات فراوانی با صاحبان مشاغل در آلمان و یا سوئیس میباشد

- دارای بالاترین مدرک ایالتی‌ مرّبی گری تنیس حرفه‌ای از فدراسیو ن تنیس و کمیته ملی‌ المپیک  آلمان

- دارای نشان نقره (B) سرداوری در رشته تنیس از  فدراسیون تنیس آلمان

- بازیکن  سابق لیگهای حرفه‌‌ای تنیس در آلمان و سوئیس

---

 

معرفی دیگر همکاران شرکت فارسی پل بزودی در اینجا:

 

Wolfgang Maurer, Rechtsanwalt in Deutschland/Stuttgart

آقای وولفگانگ ماورر از مشاورین و همکاران ارشد تیم فارسی پل و با بیش از سی سال سابقه وکالت در آلمان میباشد. او که همانند کاوه جورابچیان دارای سابقه ورزشی درخشانی میباشد، در حل و فصل پرونده های پیچیده حقوقی از تاکتیک و روش های بسیار جالبی استفاده میکند. بی دلیل نیست که اکثر پرونده های او در برابر دادگاه های آلمان پیروز میشوند.

----

 

 

آقای  کامیار احسانی ، از پرسابقه ترین حقوقدانان فارسی زبان در آلمان بوده که حدود سی و پنج سال در این حرفه در آلمان مشغول به فعالیت میباشد. کاوه جورابچیان سالهاست که  همکاری نزدیکی با آقای احسانی و دفتر وکالت ایشان در جنوب آلمان داشته و بهمین دلیل نیز دفتر آقای جورابچیان در همان ساختمان تاسیس شده تا دسترسی به هزاران پرونده حقوقی که در سه دهه گذشته در آنجا جمع آوری شده اند، آسان باشد

 

-----------

رحمان ناصری در هامبورگ

 

نماینده فارسی پل در هامبورگ، آقای رحمان ناصری، مترجم رسمی و سوگند خورده دادگستری آلمان و همچنین متخصص در امور صادرات و واردات از ایران و به ایران.